Notice: Use of undefined constant p - assumed 'p' in /var/www/vhosts/yenidestan.com/httpdocs/yenidestan.php on line 71
MİSYONUMUZ

 
NAKLİYAT

Yeni Destan Nakliyat, yıllar boyu kazandığı tecrübe, geniş hizmet ağı ve 24 saat kesintisiz güvenli ve kaliteli hizmetleriyle taşımacılık sektöründe öncü firmalardan biri olmuştur.
Yeni Destan Nakliyat, RODER üye firmasıdır ve C2 ve K1 belgelerine sahiptir. 100 adet kuru yük nakliye aracına sahiptir. Bununla beraber Türkiye'de 20, Irak'ta 200 taşıma aracı firmamız yönetiminde bulunmaktadır.

 
Irak'a Güvenli Taşımacılık

Yeni Destan, Irak'ta Bağdat ve Zakho'da yerini almıştır.
Başlıca faaliyetlerimiz; Nakliye ve Lojistik hizmetleri, lokal ekipmanlarımızla Irak içerisinde taşımacılık hizmetleri. Mevcut bünyemizdeki araçlarımızla Irak'a nakliye hizmetlerimiz güvenli ve garantili şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca nakliye araçlarımızı hızlı bir şekilde Türkiye'ye geri getirebiliyoruz. Hedefimiz lojistik hizmetlerini teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle daha kaliteli ve sorunsuz hale getirmektir

 
Ortadoğu Ülkelerine ve Türk Cumhuriyetlerine Nakliye

Yeni Destan RODER üye firmasıdır ve C2 ve K1 belgelerine sahiptir. Firmamız 100 adet kuru yük nakliye aracına sahiptir. Bununla beraber Türkiye'de 20, Irak'ta da 200 taşıma aracı firmamız yönetiminde ve veritabanında bulunmaktadır. Bu sebeple Orta Doğu Ülkelerine ve Türk Cumhuriyetlerine güçlü ve başarılı nakliye hizmetleri götürebiliyoruz

 
 

PETROL İSTASYONU
Yeni Destan, aynı zamanda dünyanın petrol devlerinden biri olan Shell'in bayiliğine de sahiptir. Ofisimiz Tarsus'ta, eski Ankara yolu üzerindedir. Shell'in kalitesini, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, deneyimli kadromuzla sizlere sunmaktayız.